Publications Office of the EU
Espanja-Tarragona: Kouluruokailupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Tarragona: Kouluruokailupalvelut

  • Ilmoitettu
    18/03/2022
  • Arvioitu julkaisuaika
    29/04/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Ei aktiivinen
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
CONSELL COMARCAL DEL TARRAGONÈS
Suorituspaikka
NUTS code: ES514 Tarragona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES514 Tarragona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55523100 Kouluruokailupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,645,002.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
0072
Kuvaus

Servicio de comedor para las escuelas:
-Guillem de Claramunt de la Secuita
-Ventura Gassol del Morell
Este servicio lleva implicito el suministro de comida, atención de los niños, gestión de cobros, realización de actividades en el tiempo de ocio...

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
1,645,002.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.