Publications Office of the EU
Ruotsi-Vårby gård: Työterveyshuollon palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Vårby gård: Työterveyshuollon palvelut

  • Julkaistu
    27/08/2021
  • Määräaika
    27/09/2021
  • Sopimus tehty
    29/10/2021
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Södertörns Brandförsvarsförbund
Suorituspaikka
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE1 Östra Sverige
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85147000 Työterveyshuollon palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
13,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
Dnr 2021-000870
Kuvaus

Upphandlingen avser företagshälsovård till Södertörns brandförsvar och Brandkåren Attunda, nedan upphandlande myndigheter (UM).
UM inbjuder er att lämna anbud avseende upphandlingen av företagshälsovård i enlighet med förutsättningar och krav angivna i detta upphandlingsdokument med bilagor/formulär.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afhqnxwnlw&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
13,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
13,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Avonova Hälsa AB
Postiosoite:
Paikkakunta: STOCKHOLM
Postinumero: 11164
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.