Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Sopimus tehty
    12/05/2025
  • Julkaistu
    27/02/2026
  • Määräaika
    07/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    07/04/2026
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Forsvarsbygg
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: NO081 Oslo
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
80,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2025/7576
Kuvaus

Puolustusministeriö on antanut Norjan puolustusvirastolle tehtäväksi rakentaa Jørstadmoeniin uusi varastohalli, jossa on hallintorakennus. Norjan maanpuolustusvirasto (Northern Defence Estates Agency) pyytää tarjouskilpailuja teknisiä laitteita sisältävien rakennusten rakentamisesta tätä tarkoitusta varten. Tarjouskilpailu julkaistiin aiemmin nimellä "Kilpailu - Sopimus C05899 Yleissopimus", mutta se peruutettiin. Huomaa, että itse hankinta-asiakirjat ovat saatavilla vain norjaksi.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/04/2026 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Tyyppi: price
Kuvaus: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
80,000,000.00 NOK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Postiosoite:
Paikkakunta: гр. Шумен
Postinumero: 9700
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.