-
Julkaistu21/01/2022
-
Määräaika28/02/2022
-
Tarjousten avaaminen28/02/2022
-
Sopimus tehty24/03/2022
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Saksa-Eichenau: Metallien työstäminen
Eichenaun kunta aikoo laajentaa tai parantaa nykyistä Starzelbach-koulua Parkstraße 41, 82223 Eichenau kokopäiväiseen opetukseen. Tätä varten tarvitaan seuraavia rakenteellisia toimenpiteitä:
1. Laajennusrakentaminen, jonka kokonaispinta-ala on noin 1 500 m² ja bruttotilavuus noin 6,550 m³,
2. Muuntaminen seisontaosastoksi, jonka kokonaispinta-ala on noin 350 m² ja bruttotilavuus noin 1 050 m³.
Laajennetaan rakennusta, jotta voidaan asentaa koulumenesa, jossa on tuoretta keittiöä enintään 1000 ateriaa ja niihin liittyvää henkilökuntaa, sekä kokopäiväiseen kouluun ja Hortiin tarkoitettuja hoitotiloja, joissa on aputiloja. Laajennuksen uutta sisäänkäyntialuetta käytetään koulutilojen pohja- ja yläkerrokseen hissin kautta.
Suomi
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/aJs/EuBekVuUrl?z_param=236178
Postiosoite: Woppmannsdorf 9
Paikkakunta: Michelsneukirchen
Postinumero: 93185
Maa: DEU
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.