Publications Office of the EU
Espanja-Ferrol: Sähkönjakelu - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Ferrol: Sähkönjakelu

  • Julkaistu
    08/03/2019
  • Määräaika
    30/04/2019
  • Tarjousten avaaminen
    09/05/2019
  • Sopimus tehty
    25/09/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao
Suorituspaikka
NUTS code: ES11 Galicia
Ostajan sijainti
NUTS code: ES111 A Coruña
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
65310000 Sähkönjakelu
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,222,838.64 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
986,669.87 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
P-1470
Kuvaus

Suministro energía eléctrica en las instalaciones de la Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao (2019-2021).

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Autoridad Portuaria de Ferrol-San Cibrao
Kansallinen rekisterinumero: Q1567004E
Postiosoite: Muelle de Curuxeiras, s/n
Paikkakunta: Ferrol
NUTS-koodi: ES111
Postinumero: 15401
Maa: ESP
Pääosoite: www.apfsc.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
09/05/2019 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,222,838.64 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
986,669.87 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Nexus Energía, S. A.
Postiosoite:
Paikkakunta: Madrid
Postinumero: 28042
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.