Publications Office of the EU
Ranska-Le Montsaugeonnais: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Le Montsaugeonnais: Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut

  • Julkaistu
    02/05/2018
  • Määräaika
    31/05/2018
  • Sopimus tehty
    17/10/2018
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Communauté de communes Auberive Vingeanne Montsaugeonnais
Suorituspaikka
NUTS code: FRF24 Haute-Marne
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF24 Haute-Marne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71400000 Yhdyskunta- ja maisemansuunnittelupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
350,300.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Élaboration du plan local d'urbanisme intercommunal valant programme local de l'habitat (Plui-H), sur le territoire de la CCAVM.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Marie-Chantal Bini
Postiosoite: 17 chemin des brosses — Prauthoy
Paikkakunta: Le Montsaugeonnais
NUTS-koodi: FRF24
Postinumero: 52190
Maa: FRA
Pääosoite: https://www.xmarches.fr/V2
Sähköisesti:
https://www.xmarches.fr/V2/entreprise/detailConsultation.php?key=5664
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
350,300.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Géostudio
Postiosoite:
Paikkakunta: Dijon
Postinumero: 21000
Maa: FRA

Virallinen nimi: Géohabitat
Postiosoite:
Paikkakunta: Dijon
Postinumero: 21000
Maa: FRA

Virallinen nimi: Capla architecture
Postiosoite:
Paikkakunta: Paris
Postinumero: 75013
Maa: FRA

Virallinen nimi: Biotope
Postiosoite:
Paikkakunta: Villiers-les-Nancy
Postinumero: 54603
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.