Publications Office of the EU
Ruotsi-Broby: Painetut kirjat, esitteet ja lehtiset - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Broby: Painetut kirjat, esitteet ja lehtiset

  • Julkaistu
    23/05/2018
  • Määräaika
    23/06/2018
  • Tarjousten avaaminen
    25/06/2018
  • Sopimus tehty
    10/08/2018
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Östra Göinge kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE224 Skåne län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE224 Skåne län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
22100000 Painetut kirjat, esitteet ja lehtiset
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,500,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2.00 SEK
Lisätietoja saa kustakin osasta
Tarjouspyynnön viitenumero
KS 2018/00538.20.2
Kuvaus

Upphandlingen avser tryckeritjänster för successiva avrop under avtalstiden. Östra Göinge kommun (org. nr. 212000–0860) är upphandlande myndighet och agerar i denna upphandling som en inköpscentral enligt LOU för angivna kommuner och bolag enligt underlaget.
Efter genomförd upphandling avser Östra Göinge kommun att teckna ramavtal där andra upphandlande myndigheter och enheter enligt underlaget är avropsberättigade. Dessa har på förhand anmält intresse för att delta i upphandlingen och har därmed rätt att avropa från tecknade ramavtal från avtalsstart.
Upphandlande myndighet, Östra Göinge kommun, avser teckna ramavtal för en period om två år med möjlighet till förlängning i två (2) år med ett år i taget. Avtalsstart kan tidigast bli under juli månad.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Östra Göinge kommun
Kansallinen rekisterinumero: 212000-0860
Postiosoite: Storgatan 4
Paikkakunta: Broby
NUTS-koodi: SE224
Postinumero: 289 41
Maa: SWE
Yhteyshenkilö: Emma Löndahl
Pääosoite: http://www.ostragoinge.se/
Sähköisesti:
https://www.kommersannons.se/elite/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=38169
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/06/2018 12:00
Ostajat
Göingehem AB
Osbybostäder AB
Östra Göinge Renhållningsaktiebolag
Fjärrvärme i Osby AB
Industrihus i Osby AB
Osby kommun
IT-kommuner i Skåne AB
Skåne Blekinge Vattentjänst AB
Östra Göinge kommun
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,500,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
2.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tryckservice i Ängelholm AB
Postiosoite: Metallgatan 21 C
Paikkakunta: Ängelholm
Postinumero: 262 72
Maa: SWE

Virallinen nimi: Bröderna Hansson H-Tryck Aktiebolag
Postiosoite: Box 123
Paikkakunta: Markaryd
Postinumero: 285 23
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.