Publications Office of the EU
Saksa-Maintal: Erillistalojen rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Maintal: Erillistalojen rakennustyöt

  • Julkaistu
    15/03/2021
  • Määräaika
    12/04/2021
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Maintal Immobilien Gesellschaft mbH & Co. KG
Suorituspaikka
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE719 Main-Kinzig-Kreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45211100 Erillistalojen rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
MIG_2021_01
Kuvaus

Verkauf von Grundstücken Eichenheege, näheres siehe II.2.4).
Dieser Verkauf unterfällt nicht den Regelungen über das EU-Vergaberecht. Insbesondere erfolgt durch diese Bekanntmachung auch keine freiwillige Unterwerfung der Verkäufer unter die Vorschriften des EU-Vergaberechts. Die Angaben unter den Ziffern II.2.7) und IV.1.1) sind Pflichtangaben beim Ausfüllen dieses Formulars und entfalten keine Wirksamkeit. Es handelt sich vorrangig um einen Grundstücksverkauf.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Mösinger Bakes Kollewe Legal
Postiosoite: Freiherr-vom-Stein-Straße 31
Paikkakunta: Frankfurt am Main
NUTS-koodi: DE712
Postinumero: 60323
Maa: DEU
Pääosoite: www.antworten.legal
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.