Publications Office of the EU
Plovdivin yliopistollisen sairaalan tarpeisiin tarkoitettu 1,5 T:n magneettikuvauslaitteen toimitus, asennus, käyttöönotto, käyttökoulutus ja takuuhuolto takuuaikana - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Plovdivin yliopistollisen sairaalan tarpeisiin tarkoitettu 1,5 T:n magneettikuvauslaitteen toimitus, asennus, käyttöönotto, käyttökoulutus ja takuuhuolto takuuaikana

  • Julkaistu
    28/08/2024
  • Määräaika
    02/09/2024
  • Tarjousten avaaminen
    03/09/2024
  • Sopimus tehty
    28/11/2024
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
УНИВЕРСИТЕТСКА МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - ПЛОВДИВ АД
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: BG421 Пловдив
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33113000 Magneettikuvauslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,500,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
381855
Kuvaus

Julkisista hankinnoista annetun lain 3 §:n 1 momentin 2 kohdassa tarkoitetun julkisen hankinnan kohteena on tarjonta. Julkisessa hankinnassa on kyse 1,5 T:n magneettikuvauslaitteistoa edustavien lääkinnällisten laitteiden toimittamisesta, asentamisesta, käyttöönotosta, käyttökoulutuksesta ja takuuhuollosta takuuaikana yliopistollisen sairaalan (Plovdiv AD) tarpeisiin. Teknisten eritelmien mukaiset vähimmäisvaatimukset ovat olennainen osa tarjouspyyntöasiakirjoja.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/381855
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://app.eop.bg/today/381855
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/09/2024 16:15
Myöntämisperuste
Предлаганата цена е с максимален брой точки – 50.
Arvioitu arvo
2,500,000.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Синтамед ЕООД
Postiosoite:
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1000
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.