Publications Office of the EU
Saksa-Frankfurt am Main: Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Frankfurt am Main: Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut

  • Julkaistu
    11/05/2022
  • Määräaika
    10/06/2022
  • Sopimus tehty
    12/07/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bundesagentur für Arbeit Regionales Einkaufszentrum Südwest
Suorituspaikka
NUTS code: DE Deutschland
Ostajan sijainti
NUTS code: DE Deutschland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80400000 Aikuiskoulutuspalvelut ja muut koulutuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
401-22-45ind-50035
Kuvaus

Konzeption und Durchführung der individuellen Maßnahme Modulares Coaching Center (MCC) nach § 45 Abs. 1 S. 1 Nr. Drittes Sozialgesetzbuch (SGB III) für ca. 1.440 Teilnehmende im Bezirk des Regionalen Einkaufszentrums Südwest.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.evergabe-online.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Die Zuschlagskriterien und deren Gewichtung sind den Vergabeunterlagen zu entnehmen. Der Zuschlag wird auf das wirtschaftlichste Angebot erteilt. Grundlage dafür ist die Bewertung, ob und inwieweit das Angebot die in den Dateien A_Wertungshinweise.pdf und A_Bewertungsmatrix.pdf der Vergabeunterlagen vorgegebenen Zuschlagskriterien erfüllt. Das wirtschaftlichste Angebot bestimmt sich nach dem besten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.01 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: USS GmbH
Postiosoite: Neulandstr. 6
Paikkakunta: Sinsheim
Postinumero: 74889
Maa: DEU

Virallinen nimi: USS Personal GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Sinsheim
Postinumero:
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.