Publications Office of the EU
Italia-Ragusa: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Ragusa: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki

  • Julkaistu
    09/12/2015
  • Määräaika
    28/01/2016
  • Tarjousten avaaminen
    02/02/2016
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Azienda Sanitaria Provinciale — Ragusa
Suorituspaikka
NUTS code: ITG18 Ragusa
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
505,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
5
Tarjouspyynnön viitenumero
FORNITURA SERVIZI E MODULI SOFTWARE INTEGRATIVI AL SISTEMA INFORMATICO DELL'ASP.
Kuvaus

Fornitura di servizi e moduli software integrativi al sistema informatico dell'ASP per il sistema ospedaliero e per il sistema territoriale suddivisa in n. 5 lotti.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/02/2016 10:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.