Publications Office of the EU
Ranska-Pariisi: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Pariisi: Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut

  • Julkaistu
    04/06/2021
  • Määräaika
    05/07/2021
  • Tarjousten avaaminen
    05/07/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ministère de la justice et des libérté
Suorituspaikka
NUTS code: FR France
Ostajan sijainti
NUTS code: FR France
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
80000000 Yleissivistävän ja ammatillisen koulutuksen palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
180,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
AP0207202101
Kuvaus

Le présent accord-cadre a pour objet la formation de membres de jury de concours et d'examens professionnels sur l'ensemble du territoire national pour le Ministère de la justice.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=768326&orgAcronyme=d3f
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/07/2021 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
180,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.