Publications Office of the EU
Gara europea a procedura aperta telematica, in modalità multilotto, per l’affidamento del servizio di sfalcio erba lungo le strade provinciali - Anno 2026-2028 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Gara europea a procedura aperta telematica, in modalità multilotto, per l’affidamento del servizio di sfalcio erba lungo le strade provinciali - Anno 2026-2028

  • Sopimus tehty
    15/07/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Provincia di Chieti
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITF14 Chieti
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,673,066.50 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
1ab3d1fd-f49d-40a2-86a1-81d6cd8ca0b1@446-G-1706
Kuvaus

Gara europea a procedura aperta telematica, in modalità; multilotto, per affidamento del servizio di sfalcio erba lungo le strade provinciali - Anno 2026-2028

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: RIBASSO PERCENTUALE
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,673,066.50 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: NEBRODINVERDE SRL
Postiosoite:
Paikkakunta: BRONTE
Postinumero: 95034
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.