Publications Office of the EU
F-Pariisi: Kyselytutkimuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Pariisi: Kyselytutkimuspalvelut

  • Julkaistu
    10/06/2011
  • Määräaika
    02/08/2011
  • Sopimus tehty
    18/10/2011
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: FR101 Paris
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79311000 Kyselytutkimuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,000,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2011G12008730
Kuvaus

Marché à bons de commande d'assistance à l'amélioration et à la simplification des processus métier pour le groupement de commande ville, département et centre d'action sociale de la ville de Paris.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
1,200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
2,000,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: ERNST & Young Advisory
Postiosoite: tour ERNST & Young 11 allée de l'Arche
Paikkakunta: Courbevoie
Postinumero: 92400
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.