Publications Office of the EU
LAC SAINT-LOUIS-SITES- JA CHAVANNE-SOPIMUKSIA KOSKEVIEN fotovoltaalisten sähkökeskusten suunnittelua, rakentamista, toimintaa ja ylläpitoa koskevan työn päättäminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

LAC SAINT-LOUIS-SITES- JA CHAVANNE-SOPIMUKSIA KOSKEVIEN fotovoltaalisten sähkökeskusten suunnittelua, rakentamista, toimintaa ja ylläpitoa koskevan työn päättäminen

  • Julkaistu
    06/03/2025
  • Määräaika
    30/04/2025
  • Sopimus tehty
    17/12/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ville de Monceau-les-Mines
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45261215 Aurinkopaneelien kattoasennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
25CT004
Kuvaus

LAC SAINT-LOUIS-SITES- JA CHAVANNE-SOPIMUKSIA KOSKEVIEN fotovoltaalisten sähkökeskusten suunnittelua, rakentamista, toimintaa ja ylläpitoa koskevan työn päättäminen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://marches.ternum-bfc.fr/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://marches.ternum-bfc.fr/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité des moyens techniques et humains dédiés au projet
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Qualité de l'offre financière
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité de la proposition technique
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Qualité environnementale et sociale de l'offre
Painotus (prosentteina, tarkka) : 20
Arvioitu arvo
25,000,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Groupement SEM SELER/GEG ENeR
Postiosoite:
Paikkakunta: MACON
Postinumero: 71000
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.