Publications Office of the EU
Alankomaat-Rotterdam: Pysäköintimittarit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Alankomaat-Rotterdam: Pysäköintimittarit

  • Julkaistu
    27/07/2012
  • Määräaika
    03/09/2012
  • Tarjousten avaaminen
    03/09/2012
  • Sopimus tehty
    08/01/2013
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gemeente Rotterdam
Suorituspaikka
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38730000 Pysäköintimittarit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
1970712.BN.00007-2
Kuvaus

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/09/2012 10:05
Suorituspaikka
CPV-koodi

38730000 - Pysäköintimittarit

51210000 - Mittauslaitteiden asentaminen

34000000 - Kuljetusvälineet ja kuljetuksessa käytettävät aputuotteet

51200000 - Mittaus-, tarkastus-, testaus- ja navigointilaitteiden asentaminen

98351000 - Pysäköintialueen hoitopalvelut

98350000 - Kunnalliset palvelut

34926000 - Pysäköintialueen ohjauslaitteet

98000000 - Muut yhteisöön liittyvät, yhteiskunnalliset ja henkilökohtaiset palvelut

98300000 - Sekalaiset palvelut

51000000 - Asennuspalvelut (ohjelmistoja lukuun ottamatta)

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Schmit Parkeersystemen BV
Postiosoite: Platinastraat 65
Paikkakunta: Zoetermeer
Postinumero: 2718 SZ
Maa: NLD
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.