Publications Office of the EU
Puola-Gdynia: Myynninedistäminen - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Gdynia: Myynninedistäminen

  • Sopimus tehty
    29/06/2016
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gdyńskie Centrum Sportu
Suorituspaikka
NUTS code: PL63 Pomorskie
Ostajan sijainti
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79342200 Myynninedistäminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
451,691.06 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
GCS.DZPI.2711.23.2016
Kuvaus

Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas turnieju Mistrzostw Europy w Rugby 7 w terminie 16 – 17 lipca w 2016 roku w Gdyni. Promocja Miasta Gdyni polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdynia na rękawie koszulek reprezentacji Polski w rugby podczas trwania Turnieju, umieszczeniu logo Miasta Gdyni w filmie podsumowującym Turniej, przekazywaniu informacji ustnej przez spikera w czasie trwania Turnieju o jego wspieraniu przez Miasto Gdynia itp. Promocja Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez Gdyńskie Centrum Sportu na stronie powitalnej Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy; umożliwieniu Zamawiającemu nagrywania Turnieju na potrzeby własne itp.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
451,691.06 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Polski Związek Rugby
Postiosoite: ul. Marymoncka 34
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 01-813
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.