Publications Office of the EU
Italia-Bari: Rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Bari: Rakennustyöt

  • Julkaistu
    12/09/2015
  • Määräaika
    09/11/2015
  • Sopimus tehty
    18/04/2016
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agenzia Regionale per la Casa e l'Abitare — ARCA Puglia Centrale
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,913,852.24 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,581,073.04 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
638589DAF
Kuvaus

Comune di Bari quartiere San Girolamo — Lavori di costruzione di n. 1 fabbricato per complessivi n. 106 alloggi ERP.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
12,913,852.24 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
11,581,073.04 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Consorzio Italiano Costruzioni Manutenzioni (Cons Ital)
Postiosoite: Via Calzoni 1/3
Paikkakunta: Bologna
Postinumero: 40128
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.