Publications Office of the EU
Saksa-Freiburg im Breisgau: Puutyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Freiburg im Breisgau: Puutyöt

  • Julkaistu
    12/11/2016
  • Määräaika
    13/12/2016
  • Tarjousten avaaminen
    13/12/2016
  • Sopimus tehty
    01/02/2017
  • Tänään
    07/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Suorituspaikka
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Ostajan sijainti
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45422100 Puutyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
962,065.50 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
16-08272
Kuvaus

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Postiosoite: Kartäuserstraße 61b
Paikkakunta: Freiburg
NUTS-koodi: DE132
Postinumero: 79104
Maa: DEU
Pääosoite: www.hba-freiburg.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/12/2016 11:00
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
962,065.50 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Zimmerei Brunneke GmbH
Postiosoite: Dalverser Str. 18
Paikkakunta: Berge
Postinumero: 49626
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.