Publications Office of the EU
Jätteenpolttomateriaalien vastaanotto ja käsittely - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Jätteenpolttomateriaalien vastaanotto ja käsittely

  • Julkaistu
    04/12/2023
  • Määräaika
    12/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    15/01/2024
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: SE224 Skåne län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90513300 Jätteenpolttopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
30,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2023-459
Kuvaus

LSR vastaanottaa jätettä poltettavaksi keräämällä sitä kotitalouksien kiinteistöistä jäännösjätteenä ja kierrätyskeskuksista peräisin olevana kookkaana jätteenä. Lisäksi puunsuoja-aineella käsiteltyä puuta kerätään poltettavaksi kierrätyskeskuksiemme kautta. Hankinnan tarkoituksena on hankkia olemassa olevien jakeiden käsittely polttamalla.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/01/2024 00:00
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus:
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
30,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SYSAV Industri AB
Postiosoite:
Paikkakunta: MALMÖ
Postinumero: 20213
Maa:
Virallinen nimi: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Postiosoite:
Paikkakunta: HELSINGBORG
Postinumero: 25106
Maa:
Virallinen nimi: Halmstads Energi och Miljö AB
Postiosoite:
Paikkakunta: HALMSTAD
Postinumero: 30102
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.