Publications Office of the EU
Ikkunat, ulko-ovet ja aurinkosuojaus (uudelleenvarastointi lukiossa) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Ikkunat, ulko-ovet ja aurinkosuojaus (uudelleenvarastointi lukiossa)

  • Julkaistu
    04/05/2026
  • Määräaika
    02/06/2026
  • Tarjousten avaaminen
    02/06/2026
  • Sopimus tehty
    10/08/2026
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gemeinde Fredersdorf-Vogelsdorf
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE409 Märkisch-Oderland
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45210000 Talonrakentaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
147,216.80 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
V/501/04/2026
Kuvaus

Laajennus 2000 m2 suuri osa rakennuksen Fredersdorf High School.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXUFYYDYTPNQK9YM
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXUFYYDYTPNQK9YM
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
02/06/2026 10:00
Myöntämisperuste
Kriteeri: Preis
Tyyppi: price
Kuvaus: Preis
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100.00000000
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
147,216.80 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Metalltechnik Kuhle GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Forst
Postinumero: 03149
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.