Publications Office of the EU
Puola-Łódź: Videonauhurit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Łódź: Videonauhurit

  • Julkaistu
    04/05/2022
  • Määräaika
    14/06/2022
  • Sopimus tehty
    23/08/2022
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
32333100 Videonauhurit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
231,192.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,339,350.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
NS.270.1.2022
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamer nasobnych, video rejestratorów samochodowych, fotopułapek z akcesoriami oraz kamer termowizyjnych. Opis techniczny dla każdej z części został zawarty w załącznikach do SWZ. Warunki realizacji zamówienia zawarto w projekcie umowy.
32333100-7 Rejestratory obrazu wideo
32333200-8 Kamery wideo
34971000-4 Urządzenia bezpośredniego monitorowania
30233000-1 Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32222000-5 Maszyny kodujące sygnał wideo

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Zakład Usługowo-Produkcyjny Lasów Państwowych
Postiosoite: ul. Legionów 113
Paikkakunta: Łódź
NUTS-koodi: PL711
Postinumero: 91-073
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Paweł Bodzioch
Pääosoite: https://zup.lodz.lasy.gov.pl/
Sähköisesti:
https://epuap.gov.pl/wps/portal/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.