Publications Office of the EU
Puola-Poznań: Ilmaisimet ja analyysilaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Poznań: Ilmaisimet ja analyysilaitteet

  • Julkaistu
    10/05/2021
  • Määräaika
    07/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    07/06/2021
  • Sopimus tehty
    27/09/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Suorituspaikka
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Ostajan sijainti
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
27,121.95 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
PN-36/21
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/06/2021 09:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.