Publications Office of the EU
Avfallshämtning i Ödeshögs kommun - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Avfallshämtning i Ödeshögs kommun

  • Julkaistu
    27/01/2025
  • Määräaika
    26/02/2025
  • Sopimus tehty
    19/03/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Inköpssamverkan Motala
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90000000 Viemäröinti-, jätehuolto- ja puhdistuspalvelut, ympäristöön liittyvät palvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
25,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,049,855.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Upphandlingen avser insamling av hushållsavfall i Ödeshögs kommun.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
allowed
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Pris
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
25,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
9,049,855.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Nordisk Återvinning Service AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Mölndal
Postinumero: 431 51
Maa:
Virallinen nimi: Ohlssons i Landskrona AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Landskrona
Postinumero: 261 35
Maa:
Virallinen nimi: PreZero Recycling AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Örebro
Postinumero: 70227
Maa:
Virallinen nimi: Remondis Sweden AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Hisings backa
Postinumero: 42246
Maa:
Virallinen nimi: Renall AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Norrköping
Postinumero: 60238
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.