Publications Office of the EU
Ranska-Lisses: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Lisses: Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut

  • Julkaistu
    23/04/2021
  • Määräaika
    21/05/2021
  • Tarjousten avaaminen
    25/05/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Commune de Lisses
Suorituspaikka
NUTS code: FR104 Essonne
Ostajan sijainti
NUTS code: FR104 Essonne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,200,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
2021003TLFS077
Kuvaus

Les prestations d'entretien courant des espaces verts, parcs et jardins, les travaux d'élagage et l'entretien des terrains de sports engazonnés sur la commune de Lisses.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=790040&orgAcronyme=s9y
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
25/05/2021 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.