Publications Office of the EU
Espanja-Santiago de Compostela: Jätteenkierrätyspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Santiago de Compostela: Jätteenkierrätyspalvelut

  • Julkaistu
    09/03/2016
  • Määräaika
    25/04/2016
  • Sopimus tehty
    22/09/2016
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Consellería de Medio Ambiente e Ordenación do Territorio
Suorituspaikka
NUTS code: ES111 A Coruña
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90530000 Kaatopaikkatoiminnan hoito
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
231,441,143.25 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
22,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
16/2016CA
Kuvaus

Servicio de gestión (recogida, transporte y valorización) de residuos de plásticos agrícolas generados en la Comunidad Autónoma de Galicia.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Registro de la Conselleria de Medio Ambiente y Ordenación del Territorio
Postiosoite: calle San Lázaro, s/n
Paikkakunta: Santiago de Compostela
Postinumero: 15781
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Servicio de Tramitación Contractual
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
231,441,143.25 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
22,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tecnología y Reciclaje de Materiales, S.L. (Tyrma)
Postiosoite: Lugar do Cebreiro, s/n
Paikkakunta: O Pino
Postinumero: 15821
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.