-
Julkaistu30/11/2021
-
Määräaika01/12/2021
-
Tarjousten avaaminen01/12/2021
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Moldova-Chisinau: Vartiointipalvelut
Technical security services for the offices and buildings of the Public Services Agency, including servicing and maintenance services of existing security and fire alarm signaling systems for the year 2022
Virallinen nimi: Public Institution: Public Services Agency
Kansallinen rekisterinumero: 1002600024700
Postiosoite: 42 Puskin Street
Paikkakunta: Chisinau
NUTS-koodi: MD
Postinumero: MD-2012
Maa: MDA
Yhteyshenkilö: Irina Chiroșca
Pääosoite: https://mtender.gov.md/tenders/ocds-b3wdp1-MD-1635237680199?tab=contract-notice
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.