Publications Office of the EU
D-Düren: Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Düren: Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)

  • Julkaistu
    26/02/2011
  • Määräaika
    08/04/2011
  • Tarjousten avaaminen
    08/04/2011
  • Sopimus tehty
    26/07/2011
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: DEA26 Düren
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
60000000 Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
43
Tarjouspyynnön viitenumero
12 10 70 04 00 .18/2011 (SSV, Offen)
Kuvaus

Beförderung von Schülern zu insgesamt 5 kreiseigenen Schulen im Kreisgebiet; Die einzelnen Routen sind in Lose aufgeteilt.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
08/04/2011 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.