Publications Office of the EU
Italia-Caserta: Erilaiset varaosat - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Caserta: Erilaiset varaosat

  • Julkaistu
    20/03/2020
  • Määräaika
    30/04/2020
  • Tarjousten avaaminen
    05/05/2020
  • Sopimus tehty
    02/07/2020
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
GISEC SpA
Suorituspaikka
NUTS code: ITF31 Caserta
Ostajan sijainti
NUTS code: ITF31 Caserta
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34913000 Erilaiset varaosat
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
450,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
450,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

L’appalto ha per oggetto l’affidamento della fornitura di materiale elettrico, oleodinamico, motori, elettropompe, riduttori.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: GISEC SpA
Paikkakunta: Caserta
NUTS-koodi: ITF31
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: arch. Biagio Vagliviello
Pääosoite: www.gisecspa.it
Sähköisesti:
https://gisecspa.albofornitori.net
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
05/05/2020 10:30
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.