-
Julkaistu13/02/2023
-
Määräaika22/03/2023
-
Tarjousten avaaminen22/03/2023
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Saksa-Sonthofen: Pyörillä varustetut säiliöt
6002428831-ZBrdSchBw
Virallinen nimi: Zentrum Brandschutz der Bundeswehr
Postiosoite: Hofener Straße 16
Paikkakunta: Sonthofen
NUTS-koodi: DE27E
Postinumero: 87527
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: E ZBrdSchBw (IUD)
Pääosoite: http://www.evergabe-online.de/
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.