Publications Office of the EU
Italia-Cuneo: Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Cuneo: Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet

  • Julkaistu
    14/11/2017
  • Määräaika
    15/12/2017
  • Tarjousten avaaminen
    19/12/2017
  • Sopimus tehty
    28/12/2017
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ASL CN1
Suorituspaikka
NUTS code: ITC16 Cuneo
Ostajan sijainti
NUTS code: ITC16 Cuneo
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,596,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
14,252,000.00 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
6898282
Kuvaus

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: ASL CN1
Postiosoite: Via Carlo Boggio 12
Paikkakunta: Cuneo
NUTS-koodi: ITC16
Postinumero: 12100
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: dott.ssa Laura Carignano
Pääosoite: www.aslcn1.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/12/2017 10:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.