Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Sähkö

  • Julkaistu
    17/03/2020
  • Määräaika
    09/06/2020
  • Sopimus tehty
    10/08/2020
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Suorituspaikka
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Ostajan sijainti
NUTS code: ES300 Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
869,182.68 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
434,591.34 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
SUM-20-071-SSGG
Kuvaus

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Kansallinen rekisterinumero: G96236443
Postiosoite: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES300
Postinumero: 28020
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Pääosoite: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
869,182.68 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
434,591.34 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Postiosoite: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Paikkakunta: Paterna
Postinumero: 46980
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.