Publications Office of the EU
Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Travaux d'installations de cuisines (VE 4710) - Nouvelle maison des ainés à Rumelange

  • Julkaistu
    13/03/2025
  • Määräaika
    16/04/2025
  • Sopimus tehty
    26/08/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SERVIOR Etablissement Public
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: LU000 Luxembourg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45212421 Ravintoloiden rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,768,929.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2500547
Kuvaus

Travaux d'installations de cuisines pour le compte de SERVIOR dans le cadre du projet de construction de la nouvelle Maison des ainés à -3743 Rumelange. Envergure des travaux: installations d'une cuisine de production pour env. 250 repas/jour, installations frigorifiques, hottes, mobilier de cuisines chauds et froids, installations bar/restaurant, cuisines de distribution, équipements.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://pmp.b2g.etat.lu/entreprise/consultation/533061?orgAcronyme=t5y
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix le plus bas á 100%
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,768,929.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Luxcuisines Professional S.à r.l
Postiosoite:
Paikkakunta: Echternach
Postinumero: L-6468
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.