Publications Office of the EU
Remplacement des sols et intégration des grilles de ventilation pour traitement du Radon dans l'école Jean RACINE à Montluçon - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Remplacement des sols et intégration des grilles de ventilation pour traitement du Radon dans l'école Jean RACINE à Montluçon

  • Julkaistu
    14/05/2025
  • Määräaika
    26/05/2025
  • Tarjousten avaaminen
    26/05/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
VILLE DE MONTLUCON
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRK11 Allier
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45432100 Lattianteko- ja -päällystystyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
79,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
25VCP023
Kuvaus

La consultation comporte 2 lots et chaque lot fera l'objet d'une attribution séparée. Les prestations sont réglées par des prix unitaires

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644046
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1644046
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
26/05/2025 14:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.