-
Julkaistu26/03/2013
-
Määräaika12/06/2013
-
Tarjousten avaaminen17/06/2013
-
Sopimus tehty16/01/2014
-
Tänään03/09/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
Italia-Notaresco: Kaatopaikkatoiminnan hoito
Notarescon (TE) kaupungissa ”Casette di Grasciano” sijaitsevan jätteenkäsittelylaitoksen lopullinen suunnittelu, toimeenpanosuunnittelu, rakentaminen ja huolto kyseisen yhtiön laatiman alustavan hankkeen ja Abruzzon alueen 4.8.2011 antaman yhdennetyn ympäristöluvan nro 10/10 ja 4.8.2011 annetun yhtenäisen ympäristöluvan perusteella.
Toiminnallinen ja taloudellinen johto, tavanomainen ja ylimääräinen ylläpito, hallinnon jatkamiseksi tarvittavat tekniset mukautukset sekä suunnitellut tai poikkeukselliset mukautukset on taattava käyttöoikeussopimuksen koko keston ajan niiden tietojen mukaisesti, jotka on asianmukaisesti täsmennetty investointeja koskevassa liiketoiminta- ja rahoitussuunnitelmassa ja joissa kuvataan tarjouksessa ehdotettavat hallinnointiperusteet.
Töiden kuvaus sekä vaadittavat tekniset ominaisuudet ja suoritustasot esitetään yksityiskohtaisesti asiakirjassa ”Technical Design Report – prepared A1” ja muissa kuvailevien ja suorituskykyä koskevien eritelmien 7 artiklassa tarkoitetuissa, päätöksellä AIA 10/10 hyväksytyissä asiakirjoissa, joihin viitataan tehtävän työn täydellistä määrittelyä varten.
Suomi
Virallinen nimi: Cirsu SpA
Postiosoite: Loc. Casette di Grasciano
Paikkakunta: Notaresco (TE)
Postinumero: 64020
Maa: ITA
Postiosoite: Via XX Settembre 17/19
Paikkakunta: L'Aquila
Postinumero:
Maa: ITA
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.