Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Aterioiden kotiinkuljetuspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Aterioiden kotiinkuljetuspalvelut

  • Julkaistu
    18/04/2023
  • Määräaika
    15/05/2023
  • Sopimus tehty
    16/08/2023
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
Suorituspaikka
NUTS code: BG411 София (столица)
Ostajan sijainti
NUTS code: BG411 София (столица)
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55521100 Aterioiden kotiinkuljetuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
9,423.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,320.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Oсигуряване на изхранване на 80 участници в тридневно полево учение за служителите на Българския модул в обстановка, свързана с овладяването на различни опасности, причинени от горски пожари. Изпълнението включва осигуряването на „кетъринг“ за всеки един участник с тридневна продължителност, включваща 2 закуски, 3 обяда и 2 вечери. Дейността по осигуряване на кетъринг представлява приготвяне, опаковане и транспортиране/доставяне на храната до мястото за изпълнение.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/284861
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Not applicable
Arvioitu arvo
9,423.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
5,320.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: МАСТЪР-ПИК ЕАД
Postiosoite: ул. "Валери Петров" №2
Paikkakunta: гр.Божурище
Postinumero: 2227
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.