Publications Office of the EU
Ranska-Niort: Tienrakennustarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ranska-Niort: Tienrakennustarvikkeet

  • Sopimus tehty
    09/12/2017
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Conseil général des Deux-Sèvres
Suorituspaikka
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Ostajan sijainti
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44113000 Tienrakennustarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
261,754.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Fourniture et transport de matériaux pour la voirie.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
261,754.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Colas centre ouest
Postiosoite: 5 rue des Sablières
Paikkakunta: Airvault
Postinumero: 79600
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.