Publications Office of the EU
Erweiterung Life und Brain Laborplanung - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erweiterung Life und Brain Laborplanung

  • Julkaistu
    09/09/2024
  • Määräaika
    12/09/2024
  • Tarjousten avaaminen
    12/09/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Universitätsklinikum Bonn AöR
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71300000 Insinööripalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
2024-045-736.2
Kuvaus

Erweiterung Life und Brain Vergabe von Laborplanungsleistungen

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU7K
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU7K
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/09/2024 10:01
Myöntämisperuste
Honorarangebot
Arvioitu arvo
1.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.