Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Sekalaiset elintarvikkeet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Sekalaiset elintarvikkeet

  • Julkaistu
    17/10/2023
  • Määräaika
    30/10/2023
  • Tarjousten avaaminen
    30/10/2023
  • Sopimus tehty
    21/11/2023
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
2 Regionalna Baza Logistyczna
Suorituspaikka
NUTS code: PL Polska
Ostajan sijainti
NUTS code: PL Polska
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
653,213.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
345,960.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
D/192/2023
Kuvaus

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przetworów zbożowych i strączkowych.
2. Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ
oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego
postępowania https://portal.smartpzp.pl/2rblog
3.Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Prawo opcji oznacza, iż Zamawiający
na pewno zakupi ilość gwarantowaną, natomiast realizacja dostaw opcjonalnych może nastąpić tylko i
wyłącznie za zgodą Zamawiającego, w ilościach przez niego wskazanych, w obowiązujących cenach
jednostkowych, w terminie realizacji (obowiązywania) umowy.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://portal.smartpzp.pl/2rblog
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
30/10/2023 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
653,213.00 PLN
Sopimuksen lopullinen arvo
345,960.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: LIPRO Roman Lipowicz
Postiosoite: ul. Aliantów 4
Paikkakunta: Żnin
Postinumero: 88-400
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.