Publications Office of the EU
Tanska-Rønne: Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tanska-Rønne: Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet

  • Julkaistu
    14/09/2022
  • Peruttu
    07/10/2022
  • Tarjousten avaaminen
    31/10/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Canceled
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bornholms Regionskommune
Suorituspaikka
NUTS code: DK014 Bornholm
Ostajan sijainti
NUTS code: DK Danmark
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
35110000 Palontorjunta-, pelastus- ja turvavälineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,000,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Menettely on päättynyt
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Bornholms Regionskommune ønsker at indgå kontrakt på opbygning af følgende:
1 stk. automobilsprøjte på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 380 4x2 crewcab langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.
3 stk. Tankvogn på fabriksnyt lastbil chassis - Volvo FM 430 6x2 dagførerhus langt chassis. Chassis leveres af Volvo til tilbudsgiver på en nærmere aftalt adresse i DK.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://permalink.mercell.com/185880497.aspx
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/10/2022 12:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
7,000,000.00 DKK
Sopimuksen lopullinen arvo
Menettely on päättynyt
Sopimuksen tekeminen
Menettely on päättynyt
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.