Publications Office of the EU
Saksa-Heide: Maakaasu - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Heide: Maakaasu

  • Julkaistu
    27/08/2016
  • Määräaika
    27/09/2016
  • Tarjousten avaaminen
    28/09/2016
  • Sopimus tehty
    18/10/2016
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Heide
Suorituspaikka
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Ostajan sijainti
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09123000 Maakaasu
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
510,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
510,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/09/2016 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
510,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
510,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Stadtwerke Heide GmbH
Postiosoite: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Paikkakunta: Heide
Postinumero: 25746
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.