Publications Office of the EU
Palo- ja opastekylttien tarjoaminen Piemonten alueen uudessa hallinnollisessa kompleksissa Torinossa, Piazza Piemonte, 1 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Palo- ja opastekylttien tarjoaminen Piemonten alueen uudessa hallinnollisessa kompleksissa Torinossa, Piazza Piemonte, 1

  • Julkaistu
    09/08/2024
  • Määräaika
    11/09/2024
  • Tarjousten avaaminen
    12/09/2024
  • Sopimus tehty
    31/07/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
REGIONE PIEMONTE
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITC11 Torino
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34928470 Merkit ja kilvet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
504,751.44 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
225,359.90 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Palo- ja opastekylttien toimittaminen ja asentaminen Piemonten alueen uuteen hallinnolliseen kompleksiin Torinossa, Piazza Piemonte, 1

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/09/2024 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Minor prezzo, ai sensi dell'art. 108, comma 3 del D. Lgs. n. 36/2023.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
504,751.44 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
225,359.90 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SEBERG S.r.l.
Postiosoite:
Paikkakunta: CURNO
Postinumero: 24035
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.