Publications Office of the EU
Romania-Târgu Mureș: Leikkaussali-instrumentit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Târgu Mureș: Leikkaussali-instrumentit

  • Julkaistu
    08/04/2022
  • Määräaika
    06/05/2022
  • Tarjousten avaaminen
    06/05/2022
  • Sopimus tehty
    24/05/2022
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Suorituspaikka
NUTS code: RO125 Mureş
Ostajan sijainti
NUTS code: RO125 Mureş
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33162200 Leikkaussali-instrumentit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,066,100.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,999,968.00 RON
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
4323209/2022/8751/04.04.2022
Kuvaus

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Kansallinen rekisterinumero: 4323209
Postiosoite: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Paikkakunta: Targu Mures
NUTS-koodi: RO125
Postinumero: 540136
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: Achim Simona
Pääosoite: www.spitalmures.ro
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/05/2022 15:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.