Publications Office of the EU
Itävalta-Salzburg: Puusepäntyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Itävalta-Salzburg: Puusepäntyöt

  • Julkaistu
    25/01/2018
  • Määräaika
    06/03/2018
  • Tarjousten avaaminen
    06/03/2018
  • Sopimus tehty
    05/04/2018
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Land Salzburg
Suorituspaikka
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Ostajan sijainti
NUTS code: AT32 Salzburg
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45421000 Puusepäntyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
290,999.15 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
20603-B3/224/302-2018
Kuvaus

Lattioiden, seinien ja Walserfeldin ammatillisen koulukeskuksen urheiluhallien laajennuskatot vuonna 5071 Wals, Schulstraße 7.
Suomi

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/03/2018 09:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
290,999.15 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Strabag AG
Postiosoite: Ortenburgerstraße 27
Paikkakunta: Spittal an der Drau
Postinumero: 9800
Maa: AUT
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.