Publications Office of the EU
Alankomaat-Utrecht: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Alankomaat-Utrecht: Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki

  • Julkaistu
    27/10/2023
  • Määräaika
    17/01/2024
  • Tarjousten avaaminen
    18/01/2024
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SURF B.V.
Suorituspaikka
NUTS code: NL Nederland
Ostajan sijainti
NUTS code: NL310 Utrecht
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
5,987,300.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

De Opdracht bestaat uit het leveren van pentestdienstverlening en Red en Purple Teaming Services. De aanbesteding is opgedeeld in zes (6) Percelen. De Opdracht omvat het, door gediplomeerde en/of gecertificeerde Pentesters, uitvoeren van een Pentest of Red- of Purple Teaming opdracht met als doel om het beveiligingsniveau van systemen vallend binnen de vastgestelde scope te bepalen. Hiervoor wordt getracht om kwetsbaarheden in het onderzochte systeem of
IT-infrastructuur te vinden en het systeem binnen te dringen op een manier die overeenkomt met de aanpak van een kwaadaardige hacker. Dit kan zowel technische als social enginering aanvallen omvatten, afhankelijk van de afspraken die hierover worden gemaakt.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://s2c.mercell.com/today/54206
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/01/2024 09:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.