Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Julkaistu
    11/03/2025
  • Määräaika
    24/03/2025
  • Tarjousten avaaminen
    24/03/2025
  • Sopimus tehty
    06/06/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Münchner Wohnen GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
0.01 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Kuvaus

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
24/03/2025 09:00
Myöntämisperuste
Gesamtpreis des Angebots
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
0.01 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Weigerstorfer GmbH
Postiosoite:
Paikkakunta: Freyung
Postinumero: 94078
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.