Publications Office of the EU
Bulgaria-Kozloduy: Palvelimet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Kozloduy: Palvelimet

  • Julkaistu
    10/03/2023
  • Määräaika
    06/04/2023
  • Tarjousten avaaminen
    07/04/2023
  • Sopimus tehty
    08/06/2023
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Suorituspaikka
NUTS code: BG313 Враца
Ostajan sijainti
NUTS code: BG313 Враца
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48820000 Palvelimet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
198,270.00 BGN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
128,000.00 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
51007
Kuvaus

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://app.eop.bg/today/276726
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/04/2023 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
198,270.00 BGN
Sopimuksen lopullinen arvo
128,000.00 BGN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: АСАП ЕООД
Postiosoite: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Paikkakunta: гр. София
Postinumero: 1612
Maa: BGR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.