Publications Office of the EU
KOLLECTIVE RESTORATION PALVELUT SIVUSTO: DUQUESNE (sosiaaliministereiden keskushallinto) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

KOLLECTIVE RESTORATION PALVELUT SIVUSTO: DUQUESNE (sosiaaliministereiden keskushallinto)

  • Julkaistu
    03/07/2024
  • Määräaika
    30/08/2024
  • Sopimus tehty
    28/01/2025
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Ministères Sociaux_DFAS/SDADD
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FR101 Paris
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55500000 Ruokala- ja ateriapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,926,961.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Puitesopimuksen tarkoituksena on tarjota Duquesnen alueella kestävään kehitykseen tähtääviä kollektiivisia ateriapalveluja tarjoamalla o ateriat, jotka liittyvät suoraan valmistukseen paikan päällä ja jotka on tarkoitettu henkilöstölle ja ulkopuolisille luvanvaraisille henkilöille, jotka käyvät ostajan sosiaalisissa hallintoravintoloissa, lapsille ja Petite Enfance -rakennuksen henkilöstölle (päiväkoti), o muut palvelut ja niihin liittyvät palvelut, joita henkilöstö todennäköisesti kuluttaa ja / tai joita ostajan eri palvelut tilaavat

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marchespublics.gouv.fr
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marchespublics.gouv.fr
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 1 du critère 1 valeur technique de la prestation : qualité des produits de la prestation
Painotus (prosentteina, tarkka) : 15
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 2 du critère 1 valeur technique de la prestation : qualité des menus
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 3 du critère 1 valeur technique de la prestation: qualité du service
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 4 du critère 1 valeur technique de la prestation: organisation et pilotage
Painotus (prosentteina, tarkka) : 10
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 1 du critère 2 politique environnementale et ses plans d'actions : politique d'approvisionnement durable
Painotus (prosentteina, tarkka) : 4
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 2 du critère 2 politique environnementale et ses plans d'actions : réduction et valorisation des déchets
Painotus (prosentteina, tarkka) : 3
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Sous-critère 3 du critère 2 politique environnementale et ses plans d'actions : Optimisation des fluides et réduction des GES
Painotus (prosentteina, tarkka) : 8
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Sous-critère 1 du critère 3 coût de la prestation : coût des prestations de restauration dans le cadre du RA, y compris les coûts de fonctionnement
Painotus (prosentteina, tarkka) : 25
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Sous-critère 2 du critère 3 coût de la prestation : coût de la prestation dans le cadre de la restauration de l'espace cafétéria
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Sous-critère 3 du critère 3 coût de la prestation : coût de la prestation dans le cadre de la crèche
Painotus (prosentteina, tarkka) : 2
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Sous-critère 4 du critère 3 coût de la prestation : coût de la prestation dans le cadre de la table d'hôtes
Painotus (prosentteina, tarkka) : 3
Kriteeri:
Tyyppi: cost
Kuvaus: Sous-critère 5 du critère 3 coût de la prestation : coût de la prestation dans le cadre du room, traiteur gamme classique, épicerie
Painotus (prosentteina, tarkka) : 5
Arvioitu arvo
3,926,961.00
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: COMPASS GROUP France
Postiosoite:
Paikkakunta: Châtillon
Postinumero: 92320
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.