Publications Office of the EU
Tšekki-Hradec Králové: Lääketieteelliset laitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Hradec Králové: Lääketieteelliset laitteet

  • Julkaistu
    03/05/2021
  • Määräaika
    31/05/2021
  • Tarjousten avaaminen
    31/05/2021
  • Sopimus tehty
    24/08/2021
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Královéhradecký kraj
Suorituspaikka
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33100000 Lääketieteelliset laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,220,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,195,600.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
31/05/2021 09:00
Ostajat
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
2,220,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
2,195,600.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Postiosoite: Knínická 1577/8
Paikkakunta: Kuřim
Postinumero: 664 34
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.