Publications Office of the EU
Romania-Târgu Mureș: Röntgenvarjoaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Romania-Târgu Mureș: Röntgenvarjoaineet

  • Julkaistu
    10/04/2020
  • Määräaika
    15/05/2020
  • Tarjousten avaaminen
    15/05/2020
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Suorituspaikka
NUTS code: RO125 Mureş
Ostajan sijainti
NUTS code: RO125 Mureş
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33696800 Röntgenvarjoaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,399,894.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
12,946,281.30 RON
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
7
Tarjouspyynnön viitenumero
24014380_2020_PAAPD1130310
Kuvaus

Digitaalinen sopimus Duisburg Schools - IT Infrastructure and Low Voltage Technology (tässä: Paketti 32 SfSb Crane School Duisburg-Wanheimerort)

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Spitalul Clinic Județean Mureș
Kansallinen rekisterinumero: 24014380
Postiosoite: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
Paikkakunta: Târgu Mureș
NUTS-koodi: RO125
Postinumero: 540072
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: Nicoleta Sandor
Pääosoite: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
15/05/2020 15:00
Suorituspaikka
CPV-koodi

33696800 - Röntgenvarjoaineet

45317000 - Muut sähköasennukset

Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.